Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Veletrh úspor v Uherském Hradišti

12.02.2024

Veletrh úspor je výstižný název oblíbené stavební výstavy Stavba – Teplo – Energie, která se tradičně koná jednou ročně v Městské sportovní hale v Uherském Hradišti. S různými nabídkami úspor při rekonstrukci a stavbě se návštěvníci seznámí o víkendu 9. a 10. března, od 9 h do 18 h, v neděli do 17 h.

Výstava je určena nejen stavebníkům, stavebním firmám, ale i široké veřejnosti, která chce být informována o moderním způsobu bydlení, být „IN“ a zjistit, jak je možné uspořit energie. Na veletrhu se představí více než 75 firem, z toho 50 firem přímo ve svých výstavních expozicích.

Stěžejním tématem výstavy je fotovoltaika, solární ohřev vody a osvětlení. V těsném závěsu se nachází nabídka tepelných čerpadel. Výhodou výstavy je možnost u desítky firem si porovnat nabízené služby, osobní přístup a nechat si přímo spočítat cenu na míru. V neposlední řadě budou představeny způsoby úsporného vytápění, kotle na biomasu i tuhá paliva. Lze si domluvit i dodávky palivového dřeva a řeziva. Návštěvníci se seznámí s využitím celulózových vláken při stavbě.

Starší zástavbu od vlhkosti zachrání hydroizolace, ocelová sanace zdiva nebo zateplení budovy nástřikovou PUR pěnou. Odborníci rádi zodpoví všechny otázky přímo na místě.

Úsporu tepla lze zajistit i výměnou oken a dveří za moderní plastová nebo ALU, využitím vinylové podlahové krytiny, zateplením půdních prostor a sanací krovů. Mezi zajímavosti se řadí i nabídka mobilních modulárních domů z ekomateriálů. V nabídce služeb nebudou chybět práce vodo – topo – instalace nebo fasádní práce.

S přicházejícím jarem kutily zaujme zahradní nábytek, zahradnické nůžky, nářadí a lepidla. Nejen dům, ale i moderní kuchyň lze oživit praktickými mixéry, žehličkami, nerezovým nádobím, čistícími a impregnačními prostředky, které budou na výstavě k dispozici.

Veletrh doprovází přednášky na téma přínosu tepelného čerpadla a fotovoltaiky. Zkušenosti uživatelů, výsledky měření nákladů na pořízení a provoz, energetická návratnost. Jak lze zkombinovat tepelné čerpadlo a fotovoltaikou a využití dotací. Neméně zajímavé téma otázka rekuperace pro zdravé bydlení a snížení nákladů na bydlení.

Dalším tématem doprovodného programu je řešení vysokých cen ve stavebnictví využitím modulárních staveb. Pro ty, co chystají koupit pozemek je připravena přednáška na téma geopatogenních zón a zdravého bydlení.

Udělejte si čas a přijďte se o víkendu 9. – 10. března inspirovat na stavební veletrh do Uherského Hradiště, nakupte drobné výrobky, poraďte se s odborníky, vyslechněte si přednášky a načerpejte informace. Losujte o zlatou cihličku.

přejít na akci

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024