Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Rady a tipy pro návštěvníky

Jak se připravit a využít návštěvu veletrhu na maximum

  • Vstup s výhodou – už několik týdnů před veletrhem můžete někdy najít v časopisech pozvánky s volnou vstupenkou nebo poukázkou na slevu. Také vystavovatelé často rozesílají obdobné pozvánky. Uschovejte si je a pokud její uplatnění vyžaduje webovou registraci, zaregistrujte se s předstihem.
  • Naplánujte si trasu a parkování – přijet autem chce hodně lidí a někdy je parkování problém, zvažte využití veřejné dopravy.
  • Doprovodný program – často na veletrhu probíhají semináře a prezentace, na které je snížený poplatek nebo jsou zdarma – za obdobné informace byste na klasické vzdělávací akci zaplatili násobně více. Je-li připojen zábavný program, ty nejlepší atrakce a vystoupení jsou časově vymezené – naplánujte si podle toho svoji návštěvu.
  • Vizitky – na odborném veletrhu vás vystavovatel při projevení zájmu požádá o vizitku, mějte jich dostatečné množství. Je zdvořilé ji poskytnout – vystavovatel do vás investoval čas i prospektový materiál a i on chce mít zpětnou vazbu o zájemcích. Na veletrhu pro širokou veřejnost vystavovatelé také žádají kontakt od vážnějších zájemců – pokud nechcete stále diktovat jméno a telefon, nastříhejte si jednoduché nakopírované lístečky s potřebnými údaji.
  • Parametry – poptáváte-li konkrétní technické či stavební řešení /např. pokládku parket, zateplení domu, nový kotel/, je dobré mít s sebou plánek, výkaz výměr či jiné kvantitativní parametry zakázky. Jednak vám vystavovatel může na místě odhadnout orientační cenu, jednak pokud předáte podklady, dočkáte se kalkulace, nabídky, dalších informací po veletrhu mezi prvními.
  • Slevy a výhody – vystavovatelé často nabízejí veletržní slevy či časově omezené výhody – zeptejte se na ně a zajistěte si podklady pro jejich využití.
  • Peníze – na veletrzích je atraktivní to, že zde najdete novinku, zboží které vás zaujalo, hodí se jako budoucí vánoční dárek nebo si prostě chcete něco koupit. Nemusíte jít na veletrh odhodláni utratit tisíce – nějakou hotovost si však vezměte, na výstavištích zpravidla bankomaty nebývají.

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024