Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Jak raději NE

Záleží nám na vašem úspěchu na veletrhu – čemu se vyhnout?

  • Pozdní přihláška – veletrh je organizačně značně náročný a je potřeba expozice v předstihu rozkreslit do plánu, aby jejich umístění mělo logiku a určitou estetickou kvalitu. Přihláškou na poslední chvíli nemůžete čerpat všechny služby /zápis v katalogu, na webu/ a „zajistíte“ si horší místo, které zbylo.
  • Pozdní příjezd – těsně před začátkem veletrhu bývá největší shon, navážecí prostor je ucpaný auty….. Budete-li svůj stánek budovat i po zahájení akce, je to nezdvořilé vůči sousedům i prvním návštěvníkům.
  • Malá plocha – objednejte takovou plochu, kterou pro svoje exponáty, jednání i zázemí potřebujete. Expanzi mimo a do uličky nesou nelibě sousedé, návštěvníci i pořadatel.
  • Elektrická přípojka – objednává se současně s plochou. Přívod elektřiny do expozic se děje přes rozvaděče a je kapacitně dimenzován. Neautorizované napojení nebo zapojení spotřebiče s nenahlášeným vyšším příkonem vede k výpadku celé sekce stánků.
  • Četba novin, hraní s mobilem – krátíte-li si čas v expozici obdobnou zábavou a čekáte, až vás návštěvník sám osloví, nemusíte se také dočkat nikdy. Zkušený obchodník je vždy připraven a má vypracovanou techniku, jak návštěvníka upoutat a proměnit ho v zájemce.
  • Alkohol – nemírné popíjení během veletrhu často končí špatně. Rádi vám doporučíme v městě konání dobrý podnik na večerní posezení – a možná se tam potkáme.
  • Předčasný odjezd – s největší kritikou vystavovatelů i návštěvníků se setkává předčasná demontáž stánku poslední den akce.

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024