Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Co děláme, proč a jak

Co opravdu děláme

 • Veletrhy – výstavy – kongresy – firemní akce – to máme napsáno na vizitce. Popis ale nevystihuje podstatu toho, co děláme a pro koho to děláme.
 • Vystavovatelé – to je jedna skupina našich klientů. Na faktuře jim účtujeme expozici na výstavě, ale ve skutečnosti nabízíme něco jiného – nové obchodní příležitosti, úsporu času při setkávání se s klienty a vyhledávání nových, intenzivní marketingový průzkum, vytváření důvěry u zájemců, případně tržby navíc z přímého prodeje.
 • Návštěvníci jsou druhou skupinou klientů. Pozvánka – vstupenka na akci je přístup k inspiraci, novinkám, netradičnímu řešení problémů, odbornému poradenství a výhodným slevám. To vše s úsporou času, na jednom místě a s prvkem zážitku či zábavy – ať se jedná o odborníka na specializované akci nebo drobného stavebníka na víkendové výstavě.

Proč

 • Setkání lidí. Na jednom místě, v jeden čas se setká několik set, několik tisíc, několik desítek tisíc lidí, které zajímá obdobná věc. Je to zajímavá práce a dobrý pocit, když se akce vydaří. Někdo umí oslovit půl republiky klasickou inzercí a billboardy, někdo je odborníkem na splétání virtuálních sítí – my se specializujeme na osobní setkávání živých lidí – tváří v tvář.
 • Lidé se setkají a zase rozejdou – ideálně bohatší než předtím – ihned, brzy nebo i později vydělají peníze, najdou řešení problému, získají nový směr uvažování, dobrou radu nebo se dobře pobaví, stráví pěkný půlden s rodinou a koupí si něco pro sebe…

Jak

 • Vlastní projekty a akce – to je těžiště naší činnosti. Vytipovat obor, téma, region, místo konání, aby akce měla šanci na úspěch, je první a základní práce.
 • Pro koho je akce určena? Kdo jsou potenciální vystavovatelé a kdo návštěvníci? Naše databáze zahrnují naprostou většinu aktivních firem v oborech pořádaných akcí a denně se doplňují o nové.
 • Co aktuálního a zajímavého může akce účastníkům přinést? Odpověď je východiskem pro to, které firmy oslovit, co zdůraznit a jaký doprovodný program připravit.
 • Firmy, které vystavují, prezentují svoji nabídku a schopnosti, jsou základem každé akce. S nabídkou účasti oslovujeme všechny, které mají co nabídnou nebo říct a zapadají do tematiky akce. Možná i Vás oslovení přivedlo na tyto stránky.
 • Návštěvníci jsou nejdůležitějším prvkem každé akce. Pečlivě zkoumáme jednotlivé cílové skupiny, vytváříme k nim databáze a připravujeme plán reklamy a public relations pro propagaci akce. Pracujeme s mapami, statistikami, hledáme i drobné cesty a média k marketingovému pokrytí regionu nebo oboru. Nespoléháme ale jen na jiná média – vlastní venkovní reklama a Veletržní zpravodaj nebo vlastní tiskovina do schránek v regionu akce /u odborných akcí adresná papírová pošta/ jsou jistotou i pojistkou návštěvnosti. Jste návštěvníkem? Přijďte, jste srdečně zván a vítán!
 • Organizace a technické zajištění, aby vše klaplo – to je další rozsáhlá agenda. Po uskutečnění několika set akcí na několika desítkách míst nás jen máloco překvapí. A také umíme předvídat – co je potřeba zajistit, co může být problém nebo riziko. Díky těmto zkušenostem jsme spolehlivými organizátory u akcí na zakázku.
 • Dát to dohromady, aby se vše seběhlo v termínu akce /nelze jej posunout jako např. ve stavebnictví/, aby vše hladce proběhlo a vystavovatelé i návštěvníci byli spokojeni. Zní to jednoduše, je to často složité - až to klapne, můžeme být spokojeni i my.

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2023