Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech Olomouc    30. 3 - 1. 4. 2017
53. pokračování stavebního a technického veletrhu

Vážení obchodní přátelé,

         olomoucký veletrh Stavotech má už delší dobu nadregionální charakter. Jeho statistiky v oblasti vystavovatelů i návštěvníků pozvolna rostou.  Co je za tím? Péče o odborně i početně kvalitní návštěvnost, modernizace a rozšíření olomouckého výstaviště a také poznání stavebních firem, že dlouhodobý a pravidelný marketing se vyplatí.

        Buďte u toho i vy a prezentujte se na 53. ročníku jarního stavebního a technického veletrhu STAVOTECH OLOMOUC ve dnech 30. března – 1.dubna 2017.

        Veletržní expozice v pavilonu nebo na venkovní ploše je „živým inzerátem“ na vaši firmu – jedním pohledem návštěvníci získají přehled, co nabízíte, jedním rozhovorem možná získáte jejich důvěru a oni se stanou vašimi zákazníky. Osobní kontakt je klíčový, neosobně inzerovat v regionálních médiích můžete po zbytek roku. Na jarním Stavotechu se bude prezentovat ke dvěma stovkám vystavovatelů.

         Nezbytnou součástí celého projektu je rozsáhlá reklamní kampaň. Zahrnuje širokou venkovní reklamu vč. billboardů, pravidelnou celoroční inzerci v odborných periodicích i regionálním tisku, spoty v regionálních rádiích i TV, reklamu na mnoha regionálních i oborových webech, Veletržní zpravodaj do schránek (62.000 ks), adresné pozvánky zasílané cca 13.000 odborníkům stavebního oboru v regionu a především více než 300.000 volných vstupenek, šířených různými cestami plošně i cíleně např. po stavebních, katastrálních i obecních úřadech nebo hobby marketech. Odbornou veřejnost bezesporu přitáhnou také doprovodné programy a výstavy, letos například jako první ukážeme odborné veřejnosti shrnutí toho nejlepšího, co se v kraji za poslední roky postavilo - prostřednictvím prezentace všech účastníků soutěže Stavba roku 2016 Olomouckého kraje.

         Více informací ke všem variantám prezentace najdete tomto webu – případné další vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech. Děkujeme vám za pečlivé zvážení naší nabídky.

  Na setkání v Olomouci se těší 

Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2019