Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech - Moderní dům Olomouc    5. - 7. 11. 2015
50. pokračování stavebního a technického veletrhu.

Vážení obchodní přátelé,

             rádi bychom vám nabídli prezentaci na jubilejním 50. stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH – MODERNÍ DŮM OLOMOUC. Tato největší stavební výstava na podzim na Moravě se uskuteční v termínu 5.-7.11.2015 na olomouckém Výstavišti FLORA v rekonstruovaném a rozšířeném pavilonu A.

       Návštěvníci dokončující na podzim svoje stavby nebo plánující investice pro příští rok shlédnou širokou nabídku oborů stavebnictví, vytápění a moderního bydlení. Podzimní konání Stavotechu bude jako vždy obohaceno o řadu doprovodných výstav, prezentací a přednášek. Ty vhodně doplní a obohatí nosnou hlavní část a přitáhnou široké spektrum odborných návštěvníků celého výstavního projektu – jedná se o tyto akce:  

  • EKOENERGA – výstava a konference s tématem úspory energie a využití obnovitelných zdrojů. Na 16. ročníku akce najdou  prostor pro prezentaci firmy zabývající se využitím  energie - solární, vodní, geotermální, větrné, biomasy, tepelných čerpadel, kogenerace a rekuperace, ale také  úsporami energie u stávajících zdrojů a energeticky úspornou architekturou. 

  • MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA Olomouc – 6. ročník moravské výstavy a konference, která prezentuje „dřevěné stavění“ z hlediska architektonického, konstrukčního, dispozičního i účelového. 

  • Olomoucké dny architektury a stavebnictví11. ročník multižánrové akce s cílem propagace a popularizace architektury, stavebnictví a designu v Olomouckém kraji. Přehlídky architektonických soutěží, profilové výstavy progresivních architektů spojené s přednáškami, výstava designu, čítárna knih a časopisů, promítání filmů – to je náplň již zavedené akce, která velikostí a komplexností na Moravě nemá konkurenci a která přivede na výstaviště tradičně velké množství architektů a projektantů. 

  • REGIONINVEST – 15. krajská přehlídka investičních příležitostí a prezentace měst a obcí Olomouckého kraje.

Variant, kterými se prezentovat, je několik. Buďte i vy mezi přibližně 150 firmami, které budou prezentovat své výrobky a služby na největším podzimním stavebním veletrhu na Moravě. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

S pozdravem

         Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024