Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech - Moderní dům Olomouc    2. - 4. 11. 2023

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vám nabídli prezentaci na 63. stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH – MODERNÍ DŮM OLOMOUC. Uskuteční se v termínu 2. - 4. listopadu 2023 na moderním olomouckém Výstavišti Flora. Tato akce se za poslední léta vyprofilovala v největší a nejoblíbenější stavební veletrh na Moravě i mimo Prahu.

Impulsem pro návštěvníky budou letos nejen opatření na úsporu energií, ale i nové atraktivní dotační tituly "Oprav dům po babičce" nebo "Zelená úsporám light". Návštěvníci dokončující na podzim svoje stavby nebo plánující investice pro příští rok shlédnou širokou nabídku oborů stavebnictví, vytápění a moderního bydlení. Podzimní konání Stavotechu bude jako vždy obohaceno o řadu doprovodných výstav, prezentací a přednášek. Ty vhodně doplní a obohatí jeho nosnou výstavní část a přitáhnou tak široké spektrum odborných návštěvníků celého výstavního projektu – jedná se o tyto sekce:

EKOENERGA – sekce a přednáškový program s tématem úspory energie a využití obnovitelných zdrojů. Na 23. ročníku akce najdou prostor pro prezentaci firmy zabývající se využitím energie - solární, vodní, geotermální, větrné, biomasy, tepelných čerpadel, kogenerace a rekuperace, ale také úsporami energie u stávajících zdrojů a energeticky úspornou architekturou.

MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA Olomouc – 13. ročník moravské výstavy a přednáškového programu, kde se prezentuje „dřevěné stavění“ z hlediska architektonického, konstrukčního, dispozičního i účelového.

OK ARCHITEKTURA – 18. ročník multižánrové akce, jejíž cílem je propagace a popularizace architektury v Olomouckém kraji. Přehlídky architektonických soutěží,  architektonické vycházky a besedy – to je náplň akce, která velikostí a komplexností na Moravě nemá konkurenci a která přivede na výstaviště tradičně velké množství architektů a projektantů.

REGIONINVEST – 21. krajská přehlídka investičních příležitostí a prezentace měst a obcí Olomouckého kraje.

Variant, jak se zúčastnit, je několik – určitě je některá z nich vhodná i pro vás. Buďte i vy mezi více než 100 firmami, které budou prezentovat své výrobky a služby na největším podzimním stavebním veletrhu na Moravě. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

S pozdravem

Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024