Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Rady a tipy pro návštěvníky

Stavotech - Moderní dům Olomouc    7. - 9. 11. 2019
58. pokračování stavebního a technického veletrhu.

Pozor – aktuální dopravní situace u Výstaviště Flora

   Vážení návštěvníci,

   z důvodu opravy železničního přejezdu na ulici Wolkerova platí v okolí Výstaviště Flora dopravní omezení. Jak se jako návštěvníci nejlépe dostanete na veletrh Stavotech?

Autem:   Příjezd od Brna a z ulice Štítného není možný, je nutné respektovat značení objížďky, které vás dvěma možnými směry dovede na třídu Svobody v centru. Zde u Okresního soudu nebo restaurace Drápal odbočíte na Havlíčkovu ulici, kde jsou již značky avizující budoucí slepou ulici. Průjezd k Výstavišti Flora je však možný, pro auta jsou k dispozici obvyklá odstavná parkoviště. Při odjezdu není možné odjet ulicí Štítného, která je vyhrazena pro autobusovou dopravu a dopravní obsluhu.

MHD:  Ze třídy Svobody je zajištěna náhradní autobusová doprava směr Nová Ulice se zastávkou na obvyklém místě před pavilonem A. Drobnou komplikací je tedy přesednutí z tramvaje na náhradní autobus pro jednu zastávku cesty.

Pěšky:   Auto lze kromě odstavných parkovišť u výstaviště zaparkovat na parkovištích u Tržnice, v Šantovce, na Palachově náměstí, na tř. Spojenců, v ulicích Vídeňská nebo Polská a několikasetmetrovou procházkou přes krásné podzimní parky dojít k pavilonu A. Jízdu tramvají je možné ukončit u Okresního soudu nebo u Drápala. Pěší chůze je zdravá a ušetříte si hledání parkovacího místa nebo přestup na autobus.

Jste vystavovatelé?   Aktualizované dopravní informace najdete s sekci webu akce  Pro vystavovatele v rubrice Rady a tipy.

Vážení návštěvníci, věříme, že i přes drobné dopravní komplikace zachováte veletrhu Stavotech přízeň a ve dnech 7.-9.11. přijdete do pavilonu A olomouckého výstaviště shlédnout expozice téměř 150 vystavujících firem i řadu ukázek špičkové architektury.

Další tipy a rady pro návštěvníky najdete v samostatné sekci zde

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024