Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Proč přijít

Stavíme, Bydlíme Hodonín    1. - 2. 2. 2019
25. ročník stavební výstavy pro region Slovácka na počátku stavební sezóny.

        První ze série stavebních výstav Stavíme Bydlíme se koná tradičně v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky bude otevřeno v pátek 1. února od 9 do 18 hod.  a v sobotu 2. února do 17 hod. Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, nebo využít výstavní slevy a také si poslechnout několik přednášek k aktuálním tématům.

      Pro návštěvníky je připravena pestrá nabídka moderních stavebních materiálů, technologií vytápění, služeb a novinek pro dům a byt. Odborníci z širokého stavebního oboru poradí s řešením konkrétního problému, nabídnou vhodné materiály, technologie, nástroje i služby.

      Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu, mohou vše konzultovat s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. Budou zde zdící materiály, komínové systémy, kompletní realizace střech, zateplovací systémy, stavební chemie, izolace různého typu a použití. Nebude tedy chybět nabídka plastových, dřevěných i hliníkových oken a jejich doplňkových komponentů- žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, markýz. Nabídku doplňují garážová vrata, ploty i venkovní dlažba a keramika do zahrad.

    Součástí výstavy je doprovodný program formou přednášek. Fundovaní odborníci seznámí se zajímavými tématy z oblasti dřevostaveb, energeticky úsporných způsobů vytápění. Také letos poskytnou odborníci přímo ze Státního fondu životního prostředí ČR informace k dotacím do stavebnictví -  dotační program Nová zelená úsporám a program Dešťovka - peníze v řádu desetitisíců můžete dostat na nádrž pro zachytávání a recyklaci dešťové či odpadní vody.Přednášky budou probíhat v pátek odpoledne a sobotu dopoledne.Stejně jak na výstavu je i na přednášky vstup zdarma.

    Pro všechny, kteří zavítají, je připravena soutěž o diamant. Na pozvánkách na výstavu, které obdrží do schránek obyvatelé okresu Hodonín i Břeclav před výstavou, je otištěn losovací kupón. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě, stačí vyplnit a vhodit do losovacího osudí.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Pátek 1. února

13,00 hod.
Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Michal Nevolník, Anos s.r.o. – teplá podlaha

14,00 hod.
Novinky v oblasti tepelných čerpadel a jejich uplatnění při snižování energetické náročnosti staveb

Ing. Josef Slováček, CTI ČR, sekce OZE

15,00 hod.
Ušetřete s dotacemi na úsporné bydlení

Díky chytré rekonstrukci či stavbě rodinného domu můžete ušetřit statisíce. A to nejen na provozních nákladech. Rozpočet vám vylepší dotace rezortu životního prostředí z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka. Přijďte si poslechnout, na co konkrétně můžete dotaci získat a kolik ušetříte.

Ing. Dušan Martoch, Státní fond životního prostředí

16,00 hod.
Nové trendy stavebnictví - čistá a rychlá energeticky úsporná stavba

Jak zrychlit stavební řízení. Příprava a realizace energeticky úsporné, nebo pasivní  dřevostavby od projekční fáze po realizaci. Řešení energeticky úsporných zařízení pro nízkoenergetické a pasivní domy. 

Zdeněk Kaňa, Úsporné bydlení s.r.o.

 

 Sobota 2. února

10,00 hod.
Rekuperace – záruka zdravého a úsporného bydlení

Ing. Josef Slováček, CTI ČR, sekce OZE

11,00 hod.
Geopatogenní zóny trochu jinak
Co je dobré vědět před koupí domu, bytu, pozemku.

Josef Ulehla, www.ulehla-josef.cz

 13,00 hod.
Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Michal Nevolník, Anos s.r.o. – teplá podlaha

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2021