Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

STAVBA - TEPLO - ENERGIE - veletrh úspor Ostrava    7. - 8. 10. 2022
Stavební veletrh pro Moravskoslezský kraj

Vážení obchodní přátelé,

na stavební veletrhy směřují kroky většiny zájemců o stavbu, opravy a rekonstrukce z regionu konání. Najít technická řešení svých záměrů, nejvýhodnější nabídku, získat slevu – to jsou potřeby stavebníků. Stavební, výrobní a prodejní firmy potřebují získat zakázky, prodat svoje zboží a služby. A stavební výstava je křižovatkou, tržištěm, burzou, kde se zájmy stavebních firem i stavebníků setkávají. Naší ambicí jako pořadatele je takové setkání co nejlépe připravit, aby bylo přínosem pro obě strany.

Akcí, na které bychom vám chtěli nabídnou účast, je premiéra veletrhu STAVBA – TEPLO – ENERGIE - veletrh úspor OSTRAVA, který se uskuteční ve dnech 7.- 8. října 2022 ve TROJHALÍ KAROLINA.

Veletržní správa Omnis má téměř 30 let zkušeností s regionálními výstavami a za sebou téměř 700 realizovaných výstav a veletrhů. Díky tomu neustále zdokonalujeme a vylepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, rádia, venkovní reklama v širokém okolí, Veletržní zpravodaj do schránek a další média – to je propracovaný marketingový mix, díky kterému se o výstavě dozví většina zájemců o stavbu, rekonstrukci či zdokonalení svého bydení Moravskoslezském kraji. Mezi těmi, kteří na výstavu industriálního prostoru v blízkosti nákupního centra Forum Nová Karolina přijdou, může být řada zájemců o vaše produkty a služby.

Těšíme se na účast

 

Mgr. Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2022