Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

PLZEŇSKÝ VELETRH - Žena a domov    18. - 20. 10. 2024
17. pokračování veletrhu kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho pro útulný domov.

Vážení obchodní přátelé,

     dovolujeme si vás pozvat k účasti na 17. pokračování veletrhu kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho pro domov "Žena a domov". Tato multižánrová akce se koná ve spojení s veletrhem o bydlení Moderní dům a byt, a to od pátku 18. - 20. října 2023 v hale TJ Lokomotiva v Plzni. Právě tréninková hala č.2 je velice dobře přístupná pro navážení exponátů a vytváží příjemné prostředí pro vystavovatel i návštěvníky.  

     Nabídněte své výrobky či služby k přímému prodeji či následnému objednání Plzeňanům. Využijte možnosti prodat výrobky z oboru kosmetiky a módy, zdravého životního stylu a všeho, co dotváří kouzlo domova, včetně drobných dárků a hraček pro děti. Na veletrhu naleznete své pravidelné odběratele, ale i nové nakupující, kteří ocení kvalitu Vašich výrobků při konkrétním předvádění nebo degustaci. Na veletrhu si můžete přímo ověřit, zda o váš výrobek je zájem, posoudíte reakce nakupujících a při přímém rozhovoru se dozvíte, co by trh přivítal.

     Plzeňská veletržní akce má již svoji tradici, své pravidelné vystavovatele, mezi které můžete patřit i Vy, a hlavně má své pravidelné návštěvníky a návštěvnice. Plzeňskou třídenní akci pravidelně navštěvuje více než 6 tisíc návštěvníků. Toto množství ve své prodejně či výrobně za tři dny jistě nepotkáte.

     Pro informaci obyvatel z regionu připravujeme rozsáhlou reklamní kampaň zahrnující billboardy, reklamní paravany, plakátovací plochy, reklamu na webu a Facebooku, regionální noviny, odborné časopisy, pozvánky na úřadech a ve školách atd.

     Důležitým informačním médiem veletrhů je Veletržní volná vstupenka s možností inzerce - tiskovina, kterou vydáváme v nákladu 80 tis. ks a dostane se jako pozvánka k návštěvě veletrhů do všech schránek domácností v okrese Plzeň - město a okolí.

     Snad každý z nás si za poslední rok vyzkoušel nakupování online a virtuální schůzky. U řady zboží, novinek a neznámých výrobků však stále zůstává rozhodující pro úspěšný prodej osobní kontakt a osobní jednání. Kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct řadu zajímavých obchodních příležitostí. Kam? Třeba na výstavu. Pochytejte si je zde!

Na Vaši účast na veletrhu v Plzni se těší

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024