Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

PLZEŇSKÝ VELETRH - Moderní dům a byt Plzeň    20. - 22. 10. 2023
16. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví.

Vážení obchodní přátelé,

snad každý z nás si za poslední rok vyzkoušel nakupování online nebo virtuální schůzky a komunikaci. U zboží a služeb investičního charakteru, neznámých výrobků či novinek však stále zůstává rozhodujícím faktorem osobní fyzická zkušenost s výrobkem a osobní jednání. I plné hobbymarkety a prodejny typu IKEA apod. nás utvrzují v tom, že kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct významnou část obchodních příležitostí.

    Nabízíme vám komplexní marketingový produkt - Plzeňský veletrh stavebnictví a bydlení, který je součástní námi pořádané série regionálních výstav. Pokud se účastníte výstav pravidelně, nemusíme vás o výhodách veletržní prezentace přesvědčovat. Pokud jste dosud nevystavovali, možná byste měli tuto účinnou marketingovou zbraň vyzkoušet. Slovo zbraň používáme proto, že každá firma je permanentně v bitvě všech proti všem - o pozornost zákazníka. A zákazníka nejlépe upoutáme osobním kontaktem.

    Proto připravujeme 16. ročník veletrhu stavebnictví a bydlení MODERNÍ DŮM A BYT, který se bude konat bude od pátku 20. října do neděle 22. října 2023 v hale TJ Lokomotiva v Plzni. Tréninková sportovní hala poskytuje dostatečný prostor pro kvalitní prezentaci a komfortní prostředí pro vystavovatele i pro návštěvníky.

Jistě i vy si kladete tyto otázky:

Kde získat nové zakázky a klienty?
Jak co nejlépe a nejefektivněji představit svoji firmu a služby?
Kde najít ty, kteří stavební výrobky, služby a technologie potřebují a hledají?
Kde přímo prodat své výrobky?

    Kvalifikovanými a odbornými informacemi na výstavě si získáte důvěru lidí - a ti se někdy dříve, někdy později stanou vašimi zákazníky. V tom je vaše velká výhoda proti konkurentům, kteří spoléhají jen na inzerci a neosobní reklamu.

    Firmy s omezenými rozpočty musí volit chytré strategie a dle našeho názoru účast na regionální stavební výstavě do ní zapadá. Možná vás překvapí, že není dražší než inzerce v regionálním tisku. Její efekt je ale mnohem širší. Stánek na výstavě je vlastně „živý inzerát" vaší firmy.

   Veletržní správa Omnis má 31 let zkušeností s regionálními výstavami a stále zdokonalujeme a zlepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, venkovní reklama, pozvánky s volnou vstupenkou do schránek a další média - to je propracovaná síť reklamy, která v konkrétní termín přitáhne na výstavu většinu zájemců o stavbu, rekonstrukce a vybavení bytu v daném regionu. Ti, kteří přijdou, mají o něco zájem, mají konkrétní potřebu a mohou to být i zájemci o vaše produkty a služby.

     Pro vaše kladné rozhodnutí o účasti si dovolujeme uvést několik faktů:

  • Veletrh pravidelně navštěvuje přes 6 tisíc návštěvníků, což oprávněně řadí tuto akci k nejnavštěvovanějším veletrhům v Plzeňském kraji.

  • Plzeň je čtvrtým největším městem v ČR se 165 tis.obyvatel a patří ke stále se rozvíjející aglomeraci.

  • Veletrh se koná souběžně s  veletrhem „Žena a domov" - je integrován do atraktivní multižánrové akce.

  • Cílovou skupinou návštěvníků nejsou jako na běžných stavebních výstavách převážně muži, předpokládáme naopak návštěvu celých rodin a uplatnění rozhodovacích pravomocí žen při výběru materiálů, dekorů a nabízených novinek. Rodinný charakter veletrhů usnadňuje rozhodování a napomáhá překonání cesty od vzbuzení zájmu k objednávce.

 

Věřím, že se pro účast na veletrhu MODERNÍ DŮM A BYT rozhodnete a těším se na setkání s vámi na veletrhu v Plzni.

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024