Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Opavský veletrh    28. - 29. 5. 2016
13. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení a automobilů spojený se sekcí Žena a domov

Vážení obchodní přátelé,

             na stavební veletrhy směřují kroky většiny zájemců o stavbu, opravy a rekonstrukce z regionu konání. Najít technická řešení svých záměrů, nejvýhodnější nabídku, získat slevu – to jsou potřeby stavebníků. Stavební, výrobní a prodejní firmy potřebují získat zakázky, prodat svoje zboží a služby. A stavební výstava je křižovatkou, tržištěm, burzou, kde se zájmy stavebních firem i stavebníků setkávají. Naší ambicí jako pořadatele je takové setkání co nejlépe připravit, aby bylo přínosem pro obě strany.

       Akcí, na které bychom  vám chtěli nabídnou účast, je třináctý ročník Opavského veletrhu, který se uskuteční ve dnech 28.- 29. května 2016 ve Víceúčelové hale Opava na Žižkově ulici nově s přívlastkem Stavíme, bydlíme.

       Veletrh má podtitul STAVBA – BYDLENÍ – ŽENA A DOMOV – AUTO - ZAHRADA - ZÁBAVA. Počtem firem pravidelně převládají firmy zabývající se výrobky a službami pro dům, byt, dílnu a zahradu, naproti tomu velikostí a atraktivitou zaujmou expozice místních prodejců automobilů a příslušenství. V loňském roce se veletrhu zúčastnilo téměř 100 vystavovatelů z různých oborů stavebnictví a bydlení. V sekci Žena a domov je možné nabídnout módu, kosmetiku, zdravý životní styl a vše pro domov a dle našich zkušeností z jiných regionů tato nabídka produktů a služeb nejen pro ženy zaujme další skupinu potenciálních návštěvníků veletrhu.

       Veletržní správa Omnis má více než dvacet let zkušeností s regionálními výstavami a za sebou téměř 500 realizovaných výstav a veletrhů. Díky tomu neustále zdokonalujeme a vylepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, rádia, venkovní reklama v širokém okolí, Veletržní zpravodaj do schránek a další média – to je propracovaný marketingový mix, díky kterému se o výstavě dozví většina zájemců o stavbu, rekonstrukci, vybavení bytu nebo koupi auta v opavském regionu. Mezi těmi, kteří na výstavu přijdou, může být řada zájemců o vaše produkty a služby. Veřejnost se budeme snažit přilákat do rekreační zóny v blízkosti Městských sadů také bohatým doprovodným zábavným programem a dětským dnem, který bude probíhat jak uvnitř v hale, tak na venkovních prostorách před halou.

       OPAVSKÝ VELETRH se stal v Opavě a širokém okolí významnou a očekávanou událostí se stabilní návštěvností mezi 5 - 7 tisíci návštěvníků. Váš stánek na Opavském veletrhu bude vstupní branou pro nové obchody a marketingové informace.

      Těšíme se na účast

 

 Mgr. Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024