Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Moderní dům a byt Plzeň    22. - 24. 10. 2021
14. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví

Vážení obchodní přátelé,

     dovolujeme si vás pozvat k účasti na 14. ročníku veletrhu Moderní dům a byt, který se bude konat ve dnech 22. - 24. října 2021 v Plzni v hale TJ Lokomotiva. Pokud jste už na tomto největším plzeňském veletrhu vystavovali, věříme, že jste byli spokojeni a že vás opět uvítáme. Pokud jste noví vystavovatelé, dovolujeme si veletrh nabídnout vaší pozornosti.

Pro vaše kladné rozhodnutí o účasti si dovolujeme uvést několik faktů:

  • Veletrh pravidelně navštěvuje přes 6 tisíc návštěvníků, což oprávněně řadí tuto akci k nejnavštěvovanějším veletrhům v Plzeňském kraji.

  • Plzeň je čtvrtým největším městem v ČR se 165 tis.obyvatel a patří ke stále se rozvíjející aglomeraci.

  • Veletrh se koná v Městské sportovní hale, která vytváří kvalitní a velkou výstavní plochu nahrazující zaniklé plzeňské výstaviště.

  • Veletrh se koná souběžně s  veletrhem „Žena a domov" - je integrován do atraktivní multižánrové akce.

  • Cílovou skupinou návštěvníků nejsou jako na běžných stavebních výstavách převážně muži, předpokládáme naopak návštěvu celých rodin a uplatnění rozhodovacích pravomocí žen při výběru materiálů, dekorů a nabízených novinek. Rodinný charakter veletrhů usnadňuje rozhodování a napomáhá překonání cesty od vzbuzení zájmu k objednávce.

  • Pro informaci Plzeňanů a obyvatel z regionu připravujeme rozsáhlou reklamní kampaň zahrnující billboardy, reklamní paravany, plakátovací plochy, rádia, regionální noviny, internetovou a facebookovou reklamu, odborné časopisy, pozvánky na úřadech a ve školách atd.

  • Důležitým informačním médiem veletrhu je Veletržní zpravodaj - časopis, který vydáváme v nákladu 80 tis. ks a dostane se jako pozvánka k návštěvě veletrhů a volná vstupenka do všech schránek domácností v okrese Plzeň - město a okolí.

      Snad každý z nás si letos vyzkoušel nakupování online a virtuální schůzky. U řady zboží, novinek, neznámých nebo investičních výrobků však stále zůstává rozhodující pro úspěšný prodej osobní kontakt a osobní jednání. Kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct řadu zajímavých obchodních příležitostí. Kam? Třeba na výstavu. Pochytejte si je zde!

Těšíme se na vaši účast na veletrhu

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024