Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Krkonošský veletrh Trutnov    27. - 28. 9. 2013
IV. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení, zahradnictví a hobby pro oblast Krkonoš

Vážení obchodní přátelé,

pokládáte si často některou z následujících otázek?

- Jak získat nové klienty a zakázky?
- Jak co nejefektivněji posílit vztahy se stávajícími zákazníky?
- Jak co nejlépe představit své výrobky a služby?
- Jak kontaktovat v ideální čas na ideálním místě v co nejhojnějším počtu ideální cílovou  skupinu?

Pokud ano, pak právě vám je určena nabídka účasti na IV. ročníku Krkonošského veletrhu, který se uskuteční ve dnech 27. - 28. září 2013 ve společenském centru UFFO, na trutnovském náměstí Republiky. Veletrh má podtitul Stavebnictví, Bytové zařízení, Zahradnictví a Hobby pro oblast Krkonoš.

Nabídku každého veletrhu vytvářejí svými expozicemi vystavovatelé. Krkonošský veletrh je určen firmám z celé ČR, jejichž nabídka odpovídá zaměření akce a které chtějí oslovit návštěvníky z regionu. Uvítáme však i místní firmy a podnikatele„živým inzerátem" bez rozdílu zaměření - jedním z cílů akce je i podpora místních firem. Pro ně může být stánek na veletrhu , vybočením z celoroční reklamní rutiny novinových inzerátů a rozhlasových spotů.

Pro Krkonošský veletrh připravujeme také reklamní kampaň. Inzerce v regionálních i odborných periodicích, rádiích, v obecních zpravodajích, do schránek, venkovní reklama v širokém okolí i navigace přímo v Trutnově - to je propracovaná síť reklamy, která přitáhne na Krkonošský veletrh řadu zájemců o témata výstavy z regionu.

 Hlavním komunikačním médiem bude Veletržní zpravodaj, který bude v nákladu 50000 výtisků distribuován do schránek v městě i okrese Trutnov. Atypická tiskovina vzbuzuje větší pozornost než pravidelné letákové roznosy a je účinným inzertním médiem a pozvánkou na stánek. Inzerovat zde mohou i firmy, které se nemohou zúčastnit, ale mají co nabídnout.

Nemůžete-li se výstavy zúčastnit osobně, je pro vás určena nabídka prezentace bez fyzické účasti.

Vážení přátelé, věříme, že vás nabídka získat nové kontakty a zákazníky na Krakonošském veletrhu zaujala a děkujeme za zvážení účasti formou stánku, případně inzerce nebo prezentace bez fyzické účasti. Vzhledem k omezené ploše výstavní plochy budeme rádi, když obdržíme vyjádření zájmu o veletrh v předstihu, abychom mohli nabídku vystavovatelů prezentovat ve Veletržním zpravodaji a ovlivnili tak příchod těch správných návštěvníků pro vaši firmu.

Na vaši účast na Krkonošském veletrhu se těší

Dostál Tomáš

manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024