Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Proč přijít

Krkonošský veletrh Trutnov    27. - 28. 9. 2013
IV. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení, zahradnictví a hobby pro oblast Krkonoš

Víte kam zajít pro inspiraci a nové trendy ve stavebnictví a vybavení domácnosti? Na výstavu Krkonošský veletrh do Trutnova.

V pátek 27. září a v sobotu 28. září se již počtvrté přemění společenské centrum UFFO na velkolepé výstaviště. Více než 50 expozic zaplní prostory kulturního domu. Vystavovatelé s nabídkou všeho, co souvisí se stavbou, rekonstrukcí, topením a vybavením domácnosti vytvoří jednu dlouhou “obchodní a nákupní zónu“. Každý návštěvník si jistě na výstavě najde to své.

Mezi vystavovateli budou převládat společnosti, zabývající se výrobky a službami pro dům, byt, dílnu a nebo zahradu. Škála vystavovatelů je široká – od výrobců dveří, průmyslových a garážových vrat, podlah či střech po nabídku kuchyňských studií, nábytku, ale také nástroje a nářadí pro kutily a profesionály. Většina vystavovatelů na tomto veletrhu nabízí výrazné veletržní slevy, které není možné jinde získat.

Doprovodný program, který organizátoři připravili, bude probíhat po celou dobu konání veletrhu. Letos i nově s odborným zaměřením. Přednáška Konec prokrastinace živě vám poradí jak se vypořádat s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Přednášejícím je Ing. Petr Ludwig - autor stejnojmenného bestselleru. Dalším ze aktuálních témat je přednáška na téma Internetový marketing, která je určena pro malé a střední podniky.

Při oficiálním zahájení zahrají Krkonošští Šumaři, na druhý den pak přivítáme Heligonkáře z Nové Paky. V pátek se představí Středisko volného času Trutnov taneční skupiny s ukázkami irských, westernových a břišních tanců.

Sobotní den pak bude patřit expozici ZOO Dvora Králové, jejíž pestrý program s poznáváním různých artefaktů ze vzdělávacích sbírek zoologické zahrady a předváděním živých zvířátek potěší nejen nejmenší návštěvníky Krkonošského veletrhu.

A nakonec se možná dočkáme i Krakonoše, který přislíbil svojí účast...

Ve spolupráci s pivovarem Krakonoš je možné celou dobu konání veletrhu vyhrát soudek piva Krakonoš.

Vstupné na Krkonošský veletrh je 20 Kč, zlevněné vstupné je 10 Kč.

Krkonošský veletrh proběhne ve společenském centru UFFO, které je novým víceúčelovým zařízením v Trutnově a svou dimenzí přesahuje hranice regionu. Důkazem je i dosažení titulu Stavba roku 2011. Krkonošský veletrh je považován za vizitku regionu - je pořádán v úzké spolupráci s městem Trutnov, Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Zahájení veletrhu je v pátek 27. září v 9.00, ukončení je v 18.00. Taktéž v sobotu 28. září začíná veletrh v 9.00 a končí v 18.00.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Omnis a. s.

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024