Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH - Žena a domov    24. - 25. 5. 2024
Veletržní sekce s výrobky a službami pro spokojený domov a vše pro ženy.

Vážení obchodní přátelé,

   každý z nás si vyzkoušel nakupování online nebo virtuální schůzky a komunikaci. U zboží a služeb, neznámých výrobků či novinek však stále zůstává rozhodujícím faktorem osobní fyzická zkušenost s výrobkem a osobní jednání. I plné obchodní domy nás utvrzují v tom, že kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct významnou část obchodních příležitostí.

    Proto pokračujeme v tradici pořádání FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU a opět vás rádi přivítáme na 16. pokračování oblíbeného FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU v sekci ŽENA A DOMOV. Návštěvníky společně přivítáme v pátek 24. května a v sobotu 25. května 2024 v prostorách moderní haly Polárka, vedle obchodního centra Frýda, která poskytuje dostatečný prostor pro kvalitní prezentaci a komfortní prostředí pro vystavovatele i pro návštěvníky.

   Sekce ŽENA A DOMOV jenedílnou součástí FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU s podtitulem Stavba – Teplo – Energie – Auto – Zahrada – Hobby.

    V sekci ŽENA A DOMOV nabídněte své výrobky či služby k přímému prodeji či následnému objednání. Využijte možnosti prodat výrobky z oboru kosmetiky a módy, zdravého životního stylu a všeho, co dotváří kouzlo domova.  Samozřejmě jsme nezapomněli ani na výrobky pro děti, po kterém je také velká poptávka. Na veletrhu naleznete nakupující, kteří ocení kvalitu Vašich výrobků při konkrétním předvádění nebo degustaci. Na veletrhu si můžete přímo ověřit, zda o váš výrobek je zájem, posoudíte reakce nakupujících a při přímém rozhovoru se dozvíte, co by trh přivítal. Tuto multižánrovou akci, kde je vstup zdarma, si jistě nenechá ujít většina obyvatel Frýdecko-Místecka.

   Kvalifikovaným předvedením výrobku na veletrhu si získáte důvěru lidí - a ti se někdy dříve, někdy později stanou vašimi zákazníky. V tom je vaše velká výhoda proti konkurentům, kteří spoléhají jen na inzerci a neosobní reklamu.

   Frýdecko-Místecký region je silně zastoupen firmami, které mají co nabídnout. Veletrh je jednou z možností, jak se představit spotřebitelům. Pro řadu vystavovatelů je účast na veletrhu vybočením z celoroční reklamní rutiny inzerátů a rozhlasových spotů. Expozice firmy je vlastně jejím „živým inzerátem“. Řada návštěvníků veletrhů říká: „To jsem dříve nevěděl, že takový výrobek můžu mít, že taková firma existuje!“

Co znamená účast na veletrhu pro Vás?
• Možnost expandovat v silném moravsko-slezském regionu
• Představit novinky, ukázat lidem co všechno mohou chtít
• Jsme tady a prosperujeme
• Splnit požadavky a přání
• Být viděn a získat si důvěru v osobním kontaktu

   Rozhodli jste se vystavovat? Postaráme se o Vás. Veletržní správa Omnis má 33 let zkušeností s regionálními výstavami a stále zdokonalujeme a zlepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, venkovní reklama, pozvánky do schránek a další média - to je propracovaná síť reklamy, která v přitáhne na FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH zájemce o vaše produkty. Proto neváhejte a místo na veletrhu si s předstihem zarezervujte.

    Těším se na setkání s vámi na FRÝDECKO-MÍSTECKÉM VELETRHU.

 

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024