Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH - Stavba - Teplo - Energie - Zahrada - Hobby    24. - 25. 5. 2024
16. ročník veletrhu stavebnictví a bytového zařízení.

Vážení obchodní přátelé,

   každý z nás si vyzkoušel nakupování online nebo virtuální schůzky a komunikaci. U zboží a služeb investičního charakteru, neznámých výrobků či novinek však stále zůstává rozhodujícím faktorem osobní fyzická zkušenost s výrobkem a osobní jednání. I plné hobbymarkety a prodejny typu IKEA apod. nás utvrzují v tom, že kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct významnou část obchodních příležitostí.

    Nabízíme vám komplexní marketingový produkt - sérii regionálních výstav stavebnictví a bydlení. Pokud se účastníte výstav pravidelně, nemusíme vás o výhodách veletržní prezentace přesvědčovat. Pokud jste dosud nevystavovali, možná byste měli tuto účinnou marketingovou zbraň vyzkoušet. Slovo zbraň používáme proto, že každá firma je permanentně v bitvě všech proti všem - o pozornost zákazníka. A zákazníka nejlépe upoutáme osobním kontaktem.

    Proto pokračujeme v tradici pořádání FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU, který se bude konat bude v pátek 24. května a sobotu 25. května 2023 v prostorách moderní haly Polárka, vedle obchodního centra Frýda, která poskytuje dostatečný prostor pro kvalitní prezentaci a komfortní prostředí pro vystavovatele i pro návštěvníky.

   Proč tedy vystavovat na FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU s podtitulem Stavba – Teplo – Energie – Zahrada – Hobby s akcentem na současný zvýšený zájem o úsporné vytápění a eliminaci drahých účtů za energie?

Jistě i vy si kladete tyto otázky:

Kde získat nové zakázky a klienty?
Jak co nejlépe a nejefektivněji představit svoji firmu a služby?
Kde najít ty, kteří stavební výrobky, služby a technologie potřebují a hledají?
Kde přímo prodat své výrobky?

    Kvalifikovanými a odbornými informacemi na výstavě si získáte důvěru lidí - a ti se někdy dříve, někdy později stanou vašimi zákazníky. V tom je vaše velká výhoda proti konkurentům, kteří spoléhají jen na inzerci a neosobní reklamu.

    Firmy s omezenými rozpočty musí volit chytré strategie a dle našeho názoru účast na regionální stavební výstavě do ní zapadá. Možná vás překvapí, že není dražší než inzerce v regionálním tisku. Její efekt je ale mnohem širší. Stánek na výstavě je vlastně „živý inzerát" vaší firmy.

    Můžete využít také další formy prezentace na výstavě - reklamní panel, letáky, vizitka na pozvánce atd. Účast na výstavě je přístupná i pro drobné živnostníky.

   Veletržní správa Omnis má 33 let zkušeností s regionálními výstavami a stále zdokonalujeme a zlepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, venkovní reklama, pozvánky do schránek a další média - to je propracovaná síť reklamy, která v konkrétní termín přitáhne na výstavu většinu zájemců o stavbu, rekonstrukce a vybavení bytu v daném regionu. Ti, kteří přijdou, mají o něco zájem, mají konkrétní potřebu a mohou to být i zájemci o vaše produkty a služby.

   Těšíme se na setkání s vámi na FRÝDECKO-MÍSTECKÉM VELETRHU.

 

Mgr. Petr Nasadil
manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024