Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Ekoenerga Olomouc    6. - 8. 11. 2014
XV. ročník výstavy spojené s konferencí s tématikou obnovitelných zdrojů energie

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám nabídli prezentaci na akci k úsporám a využití obnovitelných zdrojů energie pod názvem  EKOENERGA. Akce letos proběhne již po patnácté a tradičně jako součást stavebního veletrhu STAVOTECH – Moderní dům Olomouc. Uskuteční se v termínu 6. – 8. listopadu 2014. Tento největší podzimní stavební veletrh na Moravě proběhne na Výstavišti Flora opět v pavilonu A, prostory kterého byly kompletně zrekonstruované a zmodernizované a nabízejí vystavovatelům i návštěvníkům komfortní prostředí.

Souběžně s veletrhem Stavotech - Moderní dům a akcí Ekoenerga probíhají další specializované doprovodné akce. Moravská  výstava a konference na téma dřevěné stavění  MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA Olomouc, krajská přehlídka investičních příležitostí a prezentace měst a obcí Olomouckého kraje RegionInvest a multižánrový festival Olomoucké dny architektury a stavebnictví.

Propracovaná mediální kampaň, tradice i doprovodné programy přitahují na tento veletrh každoročně tisíce návštěvníků. Komplex akcí je největším podzimním stavebním veletrhem na Moravě a velmi dobrým odrazovým můstkem pro marketing na stavební sezónu 2015.

Akce EKOENERGA má bezpochyby nadregionální charakter a obsahuje 2 základní části:

  • Přednášková část  - cílem je seznámit odborníky, ale i širokou veřejnost s aktuálními tématy týkajícími se úspor energie a také využití obnovitelných zdrojů energie z hlediska legislativy, auditu, ekonomiky a praktických aplikací. Tato část je obsazována kvalitními přednášejícími s bohatými zkušenostmi. I Vy máte možnost zapojit se přednáškou do doprovodného programu. V případě zájmu nás kontaktujte.
  • Výstavní část - dává prostor pro prezentaci výrobků, technologií a služeb, které souvisí s úsporami energie a využíváním obnovitelných a netradičních zdrojů energie. Důraz je kladen hlavně na jejich aplikace ve stavebnictví.

Cíleně  oslovujeme návštěvníky z řad projektantů, architektů, majitelů a zaměstnanců stavebních a dodavatelských firem. Volné vstupenky míří na městské, obecní a krajské úřady, bytová družstva, společenství vlastníků i k investičním technikům významných firem a firemním majitelům nemovitostí. Dvacet  let zkušeností se stavebními výstavami v Olomouci je zhodnoceno do rozsáhlé reklamní kampaně:

  • cca 13.000ks adresných pozvánek odborníkům v oboru více– architekty a  projektanty zveme téměř z celé Moravy a východních  Čech,
  • pozvánky zástupcům obcí, bytových družstev, společenství vlastníků,
  • venkovní reklama v širokém regionu,
  • spoty v regionálních rádiích i TV,
  • Veletržní zpravodaj, doručený do všech domácností Olomouce a okolních obcí,
  • celkem téměř 300 000ks distribuovaných volných vstupenek,

Věříme, že takto kvalitně připravená akce bude vhodnou příležitostí pro prezentaci vaší firmy s dlouhodobou působností. Všechny dotazy rádi zodpovíme.

Děkuji za zvážení naší nabídky a těším se na setkání v Olomouci                

Ing. Eva Fuglíčková
manažerka projektu.     

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2020