Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Proč přijít

Svět reklamy Praha    7. 10. 2014
VII. ročník prezentačního veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie

Co představí veletrh Svět reklamy?

     Veletrh návštěvníkům z řad firemní klientely i zástupcům reklamní branže poskytne možnost navázat kontakty s řadou kvalitních vystavovatelů z oblasti reklamy, marketingu  a polygrafie jako jsou např.: reklamní agentury, firmy zabývající se marketingovými službami, tiskárny, výrobci reklamních a dárkových předmětů, firmy z oboru velkoplošné reklamy, podpory prodeje, signmakingu, média  aj. Vystavovatelé zde představí horké novinky, nové nápady, seznámí návštěvníky s účinností svých médií a předají podklady a prospekty pro další využití.

Kdo jsou typičtí návštěvníci veletrhu?

     Především jsou to marketingoví manažeři firem, ale i veřejných institucí, které ve  velkém rozsahu adresně zveme. Oslovujeme zejména aktivní obchodní a výrobní společnosti v oborech vyžadujících vyšší podíl reklamy na nákladech. Významnou skupinou návštěvníků jsou i firmy z reklamní branže hledající své subdodavatele. Patříte do některé ze skupin návštěvníků? Pak určitě přijďte!

 Co mi návštěva veletrhu může přinést?

     Seznámíte se s horkými novinkami, novými nápady, technologiemi, představí se vám nové firmy se svojí nabídkou, budete mít možnost pohovořit se zástupci médií. Reklama je dynamický obor a pořád se objevují novinky. Přehled o nich získáte nejlépe na veletrhu, na internetu najdete zboží nebo službu jen když víte, co hledat. Výsledkem návštěvy by měla být inspirace, jak obohatit nebo změnit firemní reklamu, a taška prospektů a kontaktů, kde tyto změny zadat či nakoupit. Jednou z myšlenek veletrhu je „Překvapte své zákazníky a konkurenci novou úspěšnou reklamou“.

Jaký konferenční program veletrh nabízí?

     Konferenční program je letos  bohatý – přednášky jsou rozčleněny do 3 tematických bloků. Přehled najdete v sekci webu Doprovodný program. Konference na atraktivní aktuální témata jsou díky veletržnímu zázemí zcela zdarma nebo za zlomek obvyklých účastnických poplatků – využijte této ojedinělé nabídky.

 Jaké jsou otevírací hodiny a jak se na veletrh dostat?

     Prezentační veletrh Svět reklamy Praha se koná v úterý 7.října 2014 v hotelu Diplomat v Dejvicích hned vedle stanice metra Dejvická. Otevírací hodiny jsou od 9 do 17 hodin.

 

 

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024