Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech Olomouc    27. - 29. 3. 2014
47. pokračování stavebního a technického veletrhu

Vážení obchodní přátelé,

už je to tady -  olomoucké Výstaviště Flora prochází zásadní proměnou. Je nám ctí vám nabídnout účast na prvním veletrhu Stavotech v nově rekonstruovaném a rozšířeném pavilonu A. V pořadí 47. ročník jarního stavebního a technického veletrhu STAVOTECH OLOMOUC  se uskuteční ve dnech 27. - 29. března 2014.

 Oproti minulým ročníkům, ať už v zadní části výstaviště nebo ve starém pavilonu, se všechny vystavující firmy vejdou do rozšířeného pavilonu A s více než 3000m2 výstavní plochy. I vzhledem k vylepšené infrastruktuře a modernímu technickému vybavení to znamená mnohem větší komfort nejen pro návštěvníky, ale také pro vystavovatele veletrhu. Těch se opět sejde ke dvěma stovkám a svým záběrem obsáhnou všechna odvětví stavebního oboru. Buďte zde i vy – očekáváme zvýšenou návštěvnost – mj. přirozenou zvědavost lidí navštívit novostavbu pavilonu A.

Veletržní expozice v pavilonu nebo na venkovní ploše je „živým inzerátem“ na vaši firmu – jedním pohledem návštěvníci získají přehled, co nabízíte, jedním rozhovorem možná získáte jejich důvěru a oni se stanou vašimi zákazníky. Osobní kontakt je klíčový, neosobně inzerovat v regionálních médiích můžete po zbytek roku.

 Nezbytnou součástí celého projektu je rozsáhlá reklamní kampaň. Zahrnuje širokou venkovní reklamu, pravidelnou celoroční inzerci v odborných periodicích i regionálním tisku, spoty v regionálních rádiích i TV, reklamu na mnoha regionálních i oborových webech, Veletržní zpravodaj do schránek (62.000 ks), adresné pozvánky zasílané cca 13.000 odborníkům stavebního oboru v regionu a především více než 300.000 volných vstupenek, šířených různými cestami plošně i cíleně např. po stavebních, katastrálních i obecních úřadech.

Více informací ke všem variantám prezentace najdete na vložených materiálech – případné další Vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech. Děkujeme Vám za pečlivé zvážení naší nabídky.

 Na setkání v Olomouci se těší 

 Petr Nasadil

 manažer veletrhu

 

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024