Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech Olomouc    3. - 5. 6. 2021
59. pokračování stavebního a technického veletrhu

Vážení obchodní přátelé,

olomoucký veletrh Stavotech má už delší dobu nadregionální charakter. Pravidelně zaplní olomoucké výstaviště a jeho statistiky v oblasti vystavovatelů i návštěvníků se drží na vysokých číslech.  Co je za tím? Péče o odborně i početně kvalitní návštěvnost, modernizace a rozšíření olomouckého výstaviště a také poznání stavebních firem, že dlouhodobý a pravidelný marketing se vyplatí.

Buďte u toho i vy a prezentujte se na 61. ročníku jarního stavebního a technického veletrhu STAVOTECH OLOMOUC ve dnech 18.- 20. března 2021.

Veletržní expozice v pavilonu nebo na venkovní ploše je „živým inzerátem“ na vaši firmu – jedním pohledem návštěvníci získají přehled, co nabízíte, jedním rozhovorem možná získáte jejich důvěru a oni se stanou vašimi zákazníky. Osobní kontakt je klíčový, neosobně inzerovat v regionálních médiích můžete po zbytek roku. Na jarním Stavotechu se bude prezentovat ke dvěma stovkám vystavovatelů.

Nezbytnou součástí celého projektu je rozsáhlá reklamní kampaň. Zahrnuje širokou venkovní reklamu vč. billboardů, pravidelnou celoroční inzerci v odborných periodicích i regionálním tisku, spoty v regionálních rádiích i TV, reklamu na mnoha regionálních i oborových webech, Veletržní zpravodaj do schránek (80.000 ks), adresné pozvánky zasílané cca 13.000 odborníkům stavebního oboru v regionu a především více než 300.000 volných vstupenek, šířených různými cestami plošně i cíleně např. po stavebních, katastrálních i obecních úřadech nebo hobby marketech. Odbornou veřejnost bezesporu přitáhnou také doprovodné programy a výstavy.

Více informací ke všem variantám prezentace najdete tomto webu – případné další vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech. Děkujeme vám za pečlivé zvážení naší nabídky.

Na setkání v Olomouci se těší

Mgr. Petr Nasadil
manažer veletrhu

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024