Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

Proč přijít

Stavotech Olomouc    30. 3 - 1. 4. 2017
53. pokračování stavebního a technického veletrhu

NÁVŠTĚVNICKÁ  SOUTĚŽ  JARO  2017

Každý návštěvník veletrhu může vyhrát jednu z cen v návštěvnické soutěži. Zúčastnit se může každý návštěvník starší 18 let. Soutěžní kupon je součástí každé volné nebo prodané vstupenky.

Vylosování výherců proběhne přímo na veletrhu v sobotu 1.4. v 15.00 hodin a výherci budou okamžitě telefonicky kontaktováni.

 Ceny do soutěže:

 M-SOLAR.TOP s.r.o.  

 smoothie mixér

 ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

 radiální ventilátor ECOAIR DESIGN T Ecowatt

 EWEREL SVÍTIDLA   

 stolní LED lampa

 TelREKO INTERIÉRY s.r.o.

 sprchový systém Optima OPTIMAPIPE

 Hanácká realitní kancelář s.r.o.  

 mobilní telefon Samsung

 GLOBUS ČR k.s.      

 dárkový koš

 AQUASAR      

 sprchový filtr vody

 OLLIES  

 celý dort

Návštěvníci i vystavovatelé Stavotechu si již zvykli na moderní technické vybavení a větší komfort rekonstruovaného a rozšířeného pavilonu A s více než 3000 m2 výstavní plochy. Vystavující svým záběrem obsáhnou všechna odvětví stavebního oboru. Nejsilnější zastoupení mají firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná i plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace, domovní čističky odpadních vod. Také na jarní etapě veletrhu je velmi silná oblast vytápění, návštěvníci zde najdou kotle, topná tělesa, podlahové vytápění, alternativní způsoby jsou zastoupeny tepelnými čerpadly, solárními systémy, rekuperací. Ty, kteří uvažují o budoucí podobě svého bydlení, jistě zaujme nabídka realitních kanceláří, finančního poradenství i speciální nabídky rodinných domů od klasických novostaveb po dřevostavby a nízkoenergetické domy.

Neodmyslitelnou součástí veletrhu Stavotech Olomouc je doprovodný program bohatý na zajímavé přednášky k aktuálním tématům z oblasti stavebnictví, vytápění, úspor energií, ale také geopatogenním zónám nebo Feng shui. Nebudou chybět informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám 2017. Své si zde najdou odborníci i laická veřejnost

Přímo na veletrhu budou mít návštěvníci možnost uceleně zhodnotit to nejlepší, co bylo v Olomouckém kraji za roky 2015-2016 postaveno. Budou zde poprvé vystaveny prezentační panely všech 45 staveb, které se účastní soutěže „Stavba roku 2016 Olomouckého kraje“, vyhlášené a oceněné Olomouckým krajem.

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2022