Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Stavotech - Moderní dům Olomouc    9. - 11. 11. 2017
54. pokračování stavebního a technického veletrhu.

Vážení obchodní přátelé,

        rádi bychom vám nabídli prezentaci na 54. stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH – MODERNÍ DŮM OLOMOUC. Uskuteční se v termínu 9.-11. listopadu 2017 na moderním olomouckém Výstavišti Flora. Tato akce se za poslední léta vyprofilovala v největší a nejoblíbenější stavební veletrh na podzim na Moravě.

        Návštěvníci dokončující na podzim svoje stavby nebo plánující investice pro příští rok shlédnou širokou nabídku oborů stavebnictví, vytápění a moderního bydlení. Podzimní konání Stavotechu bude jako vždy obohaceno o řadu doprovodných výstav, prezentací a přednášek. Ty vhodně doplní a obohatí jeho nosnou výstavní část a přitáhnou tak široké spektrum odborných návštěvníků celého výstavního projektu – jedná se o tyto akce:

  • EKOENERGA výstava a konference s tématem úspory energie a využití obnovitelných zdrojů. Na 18. ročníku akce najdou  prostor pro prezentaci firmy zabývající se využitím  energie - solární, vodní, geotermální, větrné, biomasy, tepelných čerpadel, kogenerace a rekuperace, ale také  úsporami energie u stávajících zdrojů a energeticky úspornou architekturou. 

  • MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA Olomouc – 8. ročník moravské výstavy a konference, která prezentuje „dřevěné stavění“ z hlediska architektonického, konstrukčního, dispozičního i účelového. 

  • ARCHDESIGN MORAVA13. ročník multižánrové akce. Jejím cílem je propagace a popularizace architektury a designu v Olomouckém kraji. Přehlídky architektonických soutěží, profilové výstavy progresivních architektů spojené s přednáškami, architektonické vycházky a besedy, letos dostane větší prostor sekce designu – to je náplň akce, která velikostí a komplexností na Moravě nemá konkurenci a která přivede na výstaviště tradičně velké množství architektů a projektantů. 

  • REGIONINVEST – 16. krajská přehlídka investičních příležitostí a prezentace měst a obcí Olomouckého kraje.

     Variant, jak se zúčastnit, je několik – určitě je některá z nich vhodná i pro vás. Buďte i vy mezi více než 150 firmami, které budou prezentovat své výrobky a služby na největším podzimním stavebním veletrhu na Moravě. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

     S pozdravem

 Petr Nasadil, manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2019