Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

PLZEŇSKÝ VELETRH - Žena & Domov    29. 4 - 1. 5. 2022
15. pokračování veletrhu kosmetiky, módy, zdravého životního stylu, všeho pro útulný domov a dítě.

Vážení obchodní přátelé,

     dovolujeme si vás pozvat k účasti na 15. pokračování PLZEŇSKÉHO VELETRHU kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho pro útulný domov "ŽENA A DOMOV".  Tato multižánrová akce se koná ve spojení s veletrhem o bydlení a stavebnictví, a to NOVĚ i v jarním termínu 29. dubna - 1. května 2022 v hale TJ Lokomotiva v Plzni. Samozřejmě, že pro vás připravujeme i podzimní tradiční termín veletrhu 21. - 23. října 2022.   

     Nabídněte své výrobky či služby k přímému prodeji či následnému objednání Plzeňanům. Využijte možnosti prodat výrobky z oboru kosmetiky a módy, zdravého životního stylu a všeho, co dotváří kouzlo domova.  Samozřejmě jsme nezapomněli ani na výrobky pro děti, po kterém je také velká poptávka. Na veletrhu naleznete své pravidelné odběratele, ale i náhodné nakupující, kteří ocení kvalitu Vašich výrobků při konkrétním předvádění nebo degustaci. Na veletrhu si můžete přímo ověřit, zda o váš výrobek je zájem, posoudíte reakce nakupujících a při přímém rozhovoru se dozvíte, co by trh přivítal.

     Plzeňská veletržní akce má již svoji tradici, své pravidelné vystavovatele, mezi které můžete patřit i Vy, a hlavně má své pravidelné návštěvníky a návštěvnice. Plzeňskou třídenní akci pravidelně navštěvuje více než 6 tisíc návštěvníků. Toto množství ve své prodejně či výrobně za tři dny jistě nepotkáte.

   Jarní termín pořádání veletrhu jsme zvolili na základě častých dotazů vystavovatelů, kterým v Plzni na jaře chyběla možnost nabídnout své výrobky a služby. Plzeň bohužel nevlastní žádné výstaviště s pravidelnými veletrhy, proto jsme požadavku na pořádání jarní akce ve sportovní hale vyhověli.  A tím jsme vyšli vstříc i pravidelným návštěvníkům podzimního veletrhu. Jarní termín jistě přiláká i nové návštěvníky.

   Pro vaše kladné rozhodnutí o účasti si dovolujeme uvést několik faktů:

  • Veletrh pravidelně navštěvuje přes 6 tisíc návštěvníků, což oprávněně řadí tuto akci k nejnavštěvovanějším veletrhům v Plzeňském kraji.

  • Plzeň je čtvrtým největším městem v ČR se 165 tis. obyvatel a patří ke stále se rozvíjející aglomeraci.

  • Veletrh se koná v Městské sportovní hale, která vytváří kvalitní a velkou výstavní plochu nahrazující zaniklé plzeňské výstaviště.

  • Veletrh se koná souběžně se stavebním veletrhem - je integrován do atraktivní multižánrové akce.

  • Pro informaci Plzeňanů a obyvatel z regionu připravujeme rozsáhlou reklamní kampaň zahrnující billboardy, reklamní paravany, plakátovací plochy, rádia, regionální noviny, internetovou a facebookovou reklamu, odborné časopisy, pozvánky na úřadech a ve školách atd.

  • Důležitým informačním médiem veletrhu je Veletržní volná vstupenka, kterou vydáváme v nákladu 80 tis. ks a dostane se jako pozvánka k návštěvě veletrhů do všech schránek domácností v okrese Plzeň - město a okolí.

   Jste noví vystavovatelé? Dovolujeme si veletrh nabídnout vaší pozornosti. A jestli jste naši stálí vystavovatelé, jistě přivítáte možnost představit své výrobky v Plzni dvakrát ročně.

    Na setkání s vámi na PLZEŇSKÉM VELETRHU se těší

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024