Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

PLZEŇSKÝ VELETRH - Žena a domov Plzeň    21. - 23. 10. 2022
15. pokračování veletrhu kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho pro útulný domov a dítě.

Vážení obchodní přátelé,

     dovolujeme si vás pozvat k účasti na 15. pokračování veletrhu kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho pro domov "Žena a domov"Tato multižánrová akce se koná ve spojení s veletrhem o bydlení Moderní dům a byt, a to ve dnech  21. - 23. října 2022 v hale TJ Lokomotiva v Plzni.    

     Nabídněte své výrobky či služby k přímému prodeji či následnému objednání Plzeňanům. Využijte možnosti prodat výrobky z oboru kosmetiky a módy, zdravého životního stylu a všeho, co dotváří kouzlo domova.  Na veletrhu naleznete své pravidelné odběratele, ale i náhodné nakupující, kteří ocení kvalitu Vašich výrobků při konkrétním předvádění nebo degustaci. Na veletrhu si můžete přímo ověřit, zda o váš výrobek je zájem, posoudíte reakce nakupujících a při přímém rozhovoru se dozvíte, co by trh přivítal.

     Plzeňská veletržní akce má již svoji tradici, své pravidelné vystavovatele, mezi které můžete patřit i Vy, a hlavně má své pravidelné návštěvníky a návštěvnice. Plzeňskou třídenní akci pravidelně navštěvuje více než 6 tisíc návštěvníků. Toto množství ve své prodejně či výrobně za tři dny jistě nepotkáte.

     Pro informaci obyvatel z regionu připravujeme rozsáhlou reklamní kampaň zahrnující billboardy, reklamní paravany, plakátovací plochy, reklamu na webu a Facebooku, rádia, regionální noviny, odborné časopisy, pozvánky na úřadech a ve školách atd.

     Důležitým informačním médiem veletrhů je Veletržní volná vstupenka s možností inzerce - tiskovina, kterou vydáváme v nákladu 80 tis. ks a dostane se jako pozvánka k návštěvě veletrhů do všech schránek domácností v okrese Plzeň - město a okolí.

     Snad každý z nás si za poslední rok vyzkoušel nakupování online a virtuální schůzky. U řady zboží, novinek a neznámých výrobků však stále zůstává rozhodující pro úspěšný prodej osobní kontakt a osobní jednání. Kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct řadu zajímavých obchodních příležitostí. Kam? Třeba na výstavu. Pochytejte si je zde!

Na Vaši účast na veletrzích se těší

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024