Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Opavský veletrh    30. 5 - 1. 6. 2014
XI. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení a automobilů

Vážení obchodní přátelé,

      na stavební veletrhy směřují kroky většiny zájemců o stavbu, opravy a rekonstrukce z regionu konání. Najít technická řešení svých záměrů, nejvýhodnější nabídku, získat slevu – to jsou potřeby stavebníků. Stavební, výrobní a prodejní firmy potřebují získat zakázky, prodat svoje zboží a služby. A stavební výstava je křižovatkou, tržištěm, burzou, kde se zájmy stavebních firem i stavebníků setkávají. Naší ambicí jako pořadatele je takové setkání co nejlépe připravit, aby bylo přínosem pro obě strany.

      Akcí, na které bychom  vám chtěli nabídnou účast, je  jedenáctý ročník Opavského veletrhu, který se uskuteční ve dnech 30. května - 1. června 2014 ve Víceúčelové hale Opava na Žižkově ulici.

      Veletrh má podtitul AUTO - STAVBA – BYDLENÍ – ZAHRADA - ZÁBAVA. Počtem firem pravidelně převládají firmy zabývající se výrobky a službami pro dům, byt, dílnu a zahradu, naproti tomu velikostí a atraktivitou zaujmou expozice místních prodejců automobilů a příslušenství. V loňském roce se veletrhu zúčastnilo celkem více než 100 vystavovatelů z různých oborů stavebnictví a bydlení, nejsilněji zastoupeny byli výrobci a prodejci oken, dveří, střech, podlah, garážových a průmyslových vrat, dále firmy provádějící stavební a izolační práce.Velmi široká byla nabídka nábytku a bytových doplňků, nechyběly ale ani záležitosti jako nářadí do domácí dílny, zahrádkářské potřeby, živé květiny atd….

      Veletržní správa Omnis má více než dvacet let zkušeností s regionálními výstavami a za sebou téměř 500 realizovaných výstav a veletrhů. Díky tomu neustále zdokonalujeme a vylepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, rádia, venkovní reklama v širokém okolí, Veletržní zpravodaj do schránek a další média – to je propracovaný marketingový mix, díky kterému se o výstavě dozví většina zájemců o stavbu, rekonstrukci, vybavení bytu nebo koupi auta v opavském regionu. Mezi těmi, kteří na výstavu přijdou, může být řada zájemců o vaše produkty a služby. Veřejnost se budeme snažit přilákat do rekreační zóny v blízkosti Městských sadů také bohatým doprovodným zábavným programem a dětským dnem, který bude probíhat jak uvnitř v hale, tak na venkovních prostorách před halou.

      OPAVSKÝ VELETRH se stal v Opavě a širokém okolí významnou a očekávanou událostí se stabilní návštěvností mezi 6 - 7 tisíci návštěvníků. Váš stánek na Opavském veletrhu bude vstupní branou pro nové obchody a marketingové informace.

 Těšíme se na účast

Mgr. Petr Nasadil
manažer veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2019