Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

Marketing Mix Ostrava    19. 2. 2019
2. ročník prezentačního veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie navazující na 13. ročník veletrhu Marketing Mix Brno a na 11. ročník veletrhu Marketing Mix Praha.

Pracujete v oboru reklamy, marketingu a polygrafie?

Blahopřejeme – děláte práci, kterou všichni potřebují!

Jako odborník z oblasti reklamy a marketingu dobře víte, že není problém vyrobit, ale prodat! Reklamu a marketing potřebuje každá firma i veřejná instituce a dokonce i dobrá myšlenka. A také reklama potřebuje reklamu!

Cítíte to stejně? Pak právě vaší firmě je určena akce Marketing Mix, která se uskuteční na začátku marketingové sezóny 19. února v Ostravě v Clarion Congress Hotelu a pak 10. září v Brně v hotelu Voroněž a 19. září v Praze v Kongresovém centru Artemis. Tímto vás zveme k aktivní účasti zejména ve výstavní části.

Co vás na Marketing Mix čeká? Akce má několik částí:

  • Veletrh firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie - jednoduchá prezentační místa pro představení nabídky a možností - příležitost představit nabídku a možnosti vaší firmy.
  • Konference Digistrategie na žhavé téma online marketing.
  • Konference Úspěšný web.
  • Přednášky, prezentace, případové studie a workshopy.
    Networking.

Co vám má Marketing Mix přinést?

  • Nové obchodní kontakty a setkání s marketingovými specialisty z firem.
  • Nové obchodní příležitosti.
  • Nové nápady, myšlenky, inspirace pro lepší marketing.

Marketing Mix má třináctiletou tradici v Praze a jedenáctiletou tradici v Brně. Vyhověli jsme častým dotazům vystavovatelů i účastníků konferencí, abychom tuto tradici vybudovali i v Ostravě. Únorový termín je vhodný pro navázání obchodních kontaktů pro celý nadcházející rok. K návštěvě zveme marketingové specialisty z firem i profesionály z reklamní branže – to budou lidé, kterým svoji nabídku představíte. Ostrava je spádovým městem pro rozvíjející se Moravskoslezský a také navazují Olomoucký kraj.

Můžeme si mailovat, telefonovat, posílat prospekty celý rok – ale osobní setkání, rozhovor, myšlenka na přednášce, fyzický kontakt s výrobkem, dojem a atmosféra – to jsou často klíčové okamžiky, kdy se rodí budoucí úspěch. A také důvěra vašich klientů ve vaši firmu, ve vaši odbornou kompetenci. Bude pro vás takovým okamžikem i Marketing Mix?

Jsme rádi, že jste si informace o Marketing Mix přečetli. Co je však důležité – pokud vás koncept a myšlenka akce Marketing Mix zaujala, zapojte se, přihlaste se a přijďte 19. února na Marketing Mix Ostrava – den pro lepší marketing nebo 10. září do Brna či 19. září do Prahy.

Na vaši účast se těší 

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhů

 

 

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024