Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

KRKONOŠSKÝ VELETRH - Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby    16. - 17. 9. 2022
11. pokračování veletrhu stavebnictví, bydlení, aut, zahradnictví a hobby pro oblast Krkonoš.

Vážení obchodní přátelé,

   snad každý z nás si za poslední rok vyzkoušel nakupování online nebo virtuální schůzky a komunikaci. U zboží a služeb investičního charakteru, neznámých výrobků či novinek však stále zůstává rozhodujícím faktorem osobní fyzická zkušenost s výrobkem a osobní jednání. I plné hobbymarkety a prodejny typu IKEA apod. nás utvrzují v tom, že kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct významnou část obchodních příležitostí.

    Proto pokračujeme v tradici pořádání KRKONOŠSKÉHO VELETRHU v Trutnově. Po dvouleté odmlce, způsobené covidovými vládními opatřeními, vás opět rádi přivítáme na již 11. pokračování tohoto oblíbeného veletrhu. KRKONOŠKÝ VELETRH se bude konat v pátek 16. září a v sobotu 17. září 2022 v prostorách Společenského centra UFFO.

  V tradiční stavební sekci KRKONOŠSKÉHO VELETRHU akcentujeme současný zvýšený zájem o úsporné vytápění a eliminaci drahých účtů za energie. Vyjadřuje to aktualizovaný podtitul Stavba – Teplo – Energie – Auto – Zahrada – Hobby. Pro výrobce a prodejce širokého okruhu zboží je pak připravena sekce Žena & Domov. Právě u zboží z oblasti kosmetiky, módy, zdravého životního stylu nebo výrobků dotvářejících kouzlo domova, či výrobků pro děti je pro každého nakupujícího lepší si zboží osobně prohlédnout. Tuto multižánrovou akci, kde je vstup zdarma, si jistě nenechá ujít většina obyvatel Trutnova a celého Podkrkonoší.

    Využijte možnost představit své výrobky a služby v krásném prostředí Společenského centra Uffo a také na venkovní ploše. Opět připravíme zajímavý doprovodný program. Využijeme poslední letní dny a venkovní plochu k uspořádání zábavného programu pro celou rodinu a nezapomeneme i na odborné přednášky v sále.

    Kvalifikovanými a odbornými informacemi na veletrhu si získáte důvěru lidí - a ti se někdy dříve, někdy později stanou vašimi zákazníky. V tom je vaše velká výhoda proti konkurentům, kteří spoléhají jen na inzerci a neosobní reklamu.

   Veletržní správa Omnis má 31 let zkušeností s regionálními výstavami a stále zdokonalujeme a zlepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, venkovní reklama, pozvánky do schránek a další média - to je propracovaná síť reklamy, která v přitáhne na KRKONOŠKÝ VELETRH zájemce o vaše produkty. Proto neváhejte a místo na veletrhu si s předstihem zarezervujte.

    Těším se na setkání s vámi na KRKONOŠKÉM VELETRHU v Trutnově.

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

   

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024