Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH - Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby & ŽENA a DOMOV    27. - 29. 5. 2022
14. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení a automobilů s veletržní sekcí pro ženy.

Vážení obchodní přátelé,

   snad každý z nás si za poslední rok vyzkoušel nakupování online nebo virtuální schůzky a komunikaci. U zboží a služeb investičního charakteru, neznámých výrobků či novinek však stále zůstává rozhodujícím faktorem osobní fyzická zkušenost s výrobkem a osobní jednání. I plné hobbymarkety a prodejny typu IKEA apod. nás utvrzují v tom, že kdo bude spoléhat jen na virtuální a neosobní komunikaci, nechá si utéct významnou část obchodních příležitostí.

    Proto pokračujeme v tradici pořádání FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU. Po dvouleté odmlce, způsobené covidovými vládními opatřeními, vás opět rádi přivítáme na 14. pokračování oblíbeného FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU. Konat se bude od pátku 27. května do neděle 29. května 2022 v prostorách moderní haly Polárka, vedle obchodního centra Frýda, která poskytuje dostatečný prostor pro kvalitní prezentaci a komfortní prostředí pro vystavovatele i pro návštěvníky.

   V tradiční stavební sekci FRÝDECKO-MÍSTECKÉHO VELETRHU akcentujeme současný zvýšený zájem o úsporné vytápění a eliminaci drahých účtů za energie. Vyjadřuje to aktualizovaný podtitul Stavba – Teplo – Energie – Auto – Zahrada – Hobby. Pro výrobce a prodejce širokého okruhu zboží je pak připravena sekce Žena & Domov. Právě u zboží z oblasti kosmetiky, módy, zdravého životního stylu nebo výrobků dotvářejících kouzlo domova, či výrobků pro děti je pro každého nakupujícího lepší si zboží osobně prohlédnout. Tuto multižánrovou akci, kde je vstup zdarma, si jistě nenechá ujít většina obyvatel Frýdecko-Místecka.

   Kvalifikovanými a odbornými informacemi na veletrhu si získáte důvěru lidí - a ti se někdy dříve, někdy později stanou vašimi zákazníky. V tom je vaše velká výhoda proti konkurentům, kteří spoléhají jen na inzerci a neosobní reklamu.

   Frýdecko-Místecký region je silně zastoupen firmami, které mají co nabídnout. Jsou to novinky v úsporném bydlení, topení, energetických zdrojů, vybavení interiérů či úprav zahrad. Veletrh je jednou z možností, jak se představit spotřebitelům, odborným firmám, investorům. Pro řadu vystavovatelů je účast na veletrhu vybočením z celoroční reklamní rutiny inzerátů a rozhlasových spotů. Expozice firmy je vlastně jejím „živým inzerátem“. Řada návštěvníků veletrhů říká: „To jsem dříve nevěděl, že takový výrobek můžu mít, že taková firma existuje!“

Co znamená účast na veletrhu pro Vás?
• Možnost expandovat v silném moravsko-slezském regionu
• Představit novinky, ukázat lidem co všechno mohou chtít
• Jsme tady a prosperujeme
• Splnit požadavky a přání
• Být viděn a získat si důvěru v osobním kontaktu

   Rozhodli jste se vystavovat? Postaráme se o Vás. Veletržní správa Omnis má 31 let zkušeností s regionálními výstavami a stále zdokonalujeme a zlepšujeme reklamní kampaně k výstavám. Inzerce, venkovní reklama, pozvánky do schránek a další média - to je propracovaná síť reklamy, která v přitáhne na FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH zájemce o vaše produkty. Proto neváhejte a místo na veletrhu si s předstihem zarezervujte.

    Těším se na setkání s vámi na FRÝDECKO-MÍSTECKÉM VELETRHU.

 

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhu

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2024