Organizátor veletrhů a výstav v České republice. Setkejte se s klienty tváří v tvář.

+420 588 881 444

CHCETE VYSTAVOVAT?
Napište nám

Proč vystavovat na akci

ArchDesign Morava    3. - 5. 11. 2016
Multižánrová akce zaměřená na propagaci a popularizaci kvalitní architektury a designu.

Vážení přátelé,

     zveme vás k účasti na přehlídce ArchDesign Morava. Je to multižánrová akce zaměřená na propagaci a popularizaci kvalitní architektury a designu. Uskuteční se ve dnech 3.-5. listopadu 2016 v Olomouci na Výstavišti Flora jako součást Stavotechu - největšího podzimního stavebního veletrhu na Moravě. O čem ArchDesign Morava bude?  Na čem staví?  Proč byste zde měli být? Čtěte dále.

     Nezačínáme od nuly. Navazujeme naOlomoucké dny architektury a stavebnictví – tradiční přehlídku toho nejlepšího nejen v české architektuře. Nově ji rozšiřujeme o design a pokračujeme s novým názvem ArchDesign Morava.

     Máme silné zázemí. ArchDesign Morava bude součástí silného a úspěšného veletrhu Stavotech. Kvalitní výstavní prostory v novém pavilonu A na Výstavišti Flora, vysoká návštěvnost odborníků i veřejnosti, rozsáhlá propagace spolu s veletrhem…

     Sekce architektury – představí posterové výstavy nejlepších architektonických soutěží a přehlídek a studentských prací,, autorské výstavy, besedy o architektuře, architektonické vycházky, novinkou bude Stavební policie – komentované fotoukázky špatné a dobré architektury a další programy.

     Sekce designu – chceme představit výrobky pro stavbu, dům a byt s nadstandardním designem, designový nábytek, nápady, prototypy a malosérie designérů, studentské práce, školy vyučující design, formou posterových výstav i ikony designu nebo fotoreportáž z milánského Triennale – „Design after design“. Plánujeme i příležitost k drobnému prodeji na sobotním Designmarketu.

     Pro koho je ArchDesign Morava. Pro prodejce tradičních i nastupujících designových značek. Pro výrobce, jejichž výrobky splňují vysoké nároky na design. Pro malovýrobce a designéry se zakázkovou nebo malosériovou výrobou. Pro architekty s autorským rukopisem. Pro školy a studenty designu. Pro všechny, kdo mají neotřelé nápady a myšlenky a jsou schopni přeskočit pomyslnou laťku, nad kterou začíná kvalitní design.

     Formy účasti. Pro výrobce a prodejce z oboru stavba, dům a byt je výhodné se zúčastnit výstavní expozicí a být zde přítomen – mezi návštěvníky veletrhu Stavotech si zájemce najdou. Pro architekty, designéry a studenty prezentující myšlenku nebo úspěšné realizace bude vhodná i prezentace exponáty, postery nebo prototypy bez třídenní přítomnosti. A máte-li výrobky vhodné pro drobný prodej, přijeďte v sobotu 5.listopadu na Designmarket.

     Vážení přátelé, máme-li shrnout do několika slov, co je cílem přehlídky ArchDesign Morava - kultivace veřejného prostoru i individuálního vkusu –  ne v metropoli, kde je takových příležitostí řada, ale v místě, kde organizátoři žijí a působí, kde to má význam a kam lze díky zázemí velkého stavebního veletrhu přitáhnout zájemce z širšího regionu a ne jen tradiční fanoušky architektury a designu.

     Děkujeme za zvážení a rozhodnutí zapojit se do přehlídky ArchDesign Morava. Zavolejte nám, rádi probereme vaše specifické potřeby.

Ing.Eva Fuglíčková
manažerka ArchDesign Morava

Omnis Olomouc a.s.

Pro vystavovatele

Pro návštěvníky

Kongresy a služby

© 2013 Omnis Olomouc a.s., všechna práva vyhrazena
Omnis Olomouc a.s., Horní Lán 10a, 779 00 Olomouc, Česká republika
tel.: +420 588 881 444, e-mail: omnis@omnis.cz
Zásady používání souborů cookie

Mapa webu | Kontakt
Tvorba e-business B2B Winternet 2007 - 2019